Nabídka kosmetických ošetření:

 

Ošetření pleti bez masáže:

Toto ošetření je vhodné pro dospívající dívky a chlapce s problematickou, mastnou a nečistou pletí, případně i pro dospělé s problematickou pletí. Spočívá hlavně v hloubkovém vyčištění pleti a ošetření akné speciálními přípravky a ozónem. Ošetření se opakuje podle potřeby. V ceně není zahrnuto barvení řas a obočí.

Cena dle rozsahu (60 - 120 minut) 650 - 850 Kč

 

Ošetření pleti s 30 min. masáží:

Jedná se o ošetření vhodné pro všechny typy pleti od 25 let. Zahrnuje úpravu obočí, případně depilaci voskem v obličeji, povrchové a hloubkové čištění pleti ručně a ultrazvukovou špachtlí, nanesení séra, následuje kosmetická masáž obličeje, krku, dekoltu a šíje, na kterou navazuje mikromasáž očního okolí. Poté se přikládá maska a podle potřeby ošetření ozónem. Na závěr je nanesen krém, případně lehké denní líčení (makeup, řasenka, rtěnka). Ošetření je vhodné opakovat jednou za měsíc, případně častěji. V ceně není zahrnuto barvení obočí a řas.

Cena ošetření 900 Kč

Mezoterapie dermapenem (micronnedling)

Ošetření spočívá v použití dermapenu (mikrojehličkování do hloubky kůže až 2 mm) za použití sér, která obsahují účinné látky (různé typy kyseliny hyaluronové, některé peptidy, vitamíny a další). Mikrojehličky pronikají až do škáry, účinné látky prostupují mikropóry do pokožky i škáry. Při opakované aplikaci dochází ke zmnožení fibroblastů a následně k novotvorbě kolagenu. Mezoterapie je vhodná k omlazení pleti, k liftingu a omezení vrásek, dále se využívá k omezení jizev, hyperpigmentací apod.

Cena ošetření 900 Kč - 1200 Kč 

Radiofrekvence 

Při ošetření  bipolární radiofrekvencí dochází k pohybu elektricky nabitých částic  a k tvorbě tepla v úrovni položky a škáry a probíhá za použití chladícího gelu. Vzniká mikrozánět, který spouští proces obnovy kolagenních a elastických vláken, která dodávají pleti pružnost a pevnost. Při ošetření se používá speciální sérum s kmenovými buňkami a následuje lehká masáž a nanesení masky. Ošetření je vhodné opakovat 3-5 krát, nejdříve po 14 dnech a je možné ho střídat s mezoterapií. Výsledkem je zjemnění pleti, redukce podkožních váčků a vrásek, zpevněná pleť. 

Cena ošetření 900 - 1200 Kč 

 

 

 

 

Péče o pleť

V této rubrice nejsou žádné články.

Kontakt

Ing. Ivana Kolářová

Salon Harmonie
Hloušecká 276,
284 01 Kutná Hora

tel. 731 465 120